Serwis Komputerów PC

Zakres działalności serwisu komputerów pc

NAPRAWIAMY WSZELKIE USTERKI SYSTEMOWE I SPRZĘTOWE DO POZIOMU PODZESPOŁÓW.

W czym możemy Ci pomóc?

 • NIE MOŻNA WŁĄCZYĆ KOMPUTERA? Powodem może być uszkodzony zasilacz, uszkodzony włącznik, wirus lub uszkodzenie na płycie głównej.
 • KOMPUTER SAMOCZYNNIE WYŁĄCZA SIĘ? Powodem może być przegrzewanie się sprzętu, wadliwy zasilacz, wirusy lub uszkodzone kondensatory na płycie głównej.
 • KOMPUTER WŁĄCZA SIĘ, ALE NIE MA OBRAZU? Jeśli tak, jeśli słyszysz wentylator i dźwięk uruchamiania systemu, ale nic nie widzisz, z największą dozą prawdopodobieństwa uszkodzeniu uległa grafika. Może być to integralna część płyty głównej lub dedykowana karta graiczna .

  Najczęściej potrafimy naprawić tego typu usterkę, w rzadkich przypadkach zachodzi konieczność wymiany karty graficznej.

 • KOMPUTER WOLNO PRACUJE? Modernizacja PC wiele nie kosztuje, a wiele ulepsza. Rozbudowa komputera o nowe pamięci RAM spowoduje zwiększenie prędkości pracy nawet o 200%!
 • BRAK MIEJSCA NA DYSKU? Wybierz, czyszczenie systemowe czy większy dysk?
 • ZAWIRUSOWANY SPRZĘT? Pomożemy. Wszelkie nietypowe, niepokojące komunikaty pojawiające się znienacka w komputerze są najczęściej spowodowane wkradającymi się do systemu robakami: „Twój system nie jest legalny zgłoś sprawę policji” , „zapłać, żeby odblokować komputer”itp. Nie płać i nie dzwoń!

  Przyjdź z komputerem do nas. Wygrywamy walkę z komputerowym robactwem.To wirus Ukash! lub Wirus Weelsof .

 • PROBLEM Z INSTALACJĄ DODATKOWEGO OPROGRAMOWANIA? Zainstalujemy właściwe kodeki, sterowniki i programy. Gadu gadu, Skype, przeglądarkę, wifi, program do oglądania filmów, nagrywania płyt.
 • UTRACIŁEŚ DANE? ODZYSKAMY!
Nasz Serwis otwierając się na zapotrzebowanie rynku postanowił się zająć również naprawą komputerów stacjonarnych. Naprawiamy jednostki stacjonarne wszystkich producentów oraz tzw. „składaki”. Jako nie liczni zajmujemy się naprawą uszkodzonych komponentów, nasza konkurencja potrafi je tylko wymienić, a my je naprawiamy.

Usługi jakie świadczymy w zakresie napraw PC to m.in:

Przykładowe usterki komputera PC które możemy naprawić:

Komputer nie włącza się

Brak obrazu na monitorze

Na monitorze pokazuje się niebieski ekran tzw „blue screen”

Krzaki, linie, tzw artefakty na monitorze

Wyłamany port np. USB, COM, VGA

Nie działające porty np. USB, PS2

Komputer się przegrzewa

Losowe starty komputera

Oraz wiele innych usterek które możemy naprawić w naszym serwisie.

Naprawiamy również komputery typu All in one ( All-in-one )

Compal Electronics – firma założona w 1984r., specjalizuje sie głównie w produkcji płyt głównych do laptopów oraz PDA. Komponenty pordukowane przez markę Compal często są sprzedawane w produktach takich producentów jak: Toshiba, HP, Lenovo. Compal sprzedaje również laptopy pod swoją marką najpopularniejsze to HEL80, jego następca FL90 oraz kolejne generacje np KHLB1 , KHLB2. Kadłubki Compal słyna głównie z wysokiej wydajności przy rozsądnej cenie.

Nasza firma zajmuje się pogwarancyjnym serwisem laptopów wszystkich marek, jeżeli już posiadasz problem z laptopem, chętnie Ci pomożemy, posiadamy szeroki asortyment części zamiennych oraz co najważniejsze doświadczoną kadrę pracowniczą. Dzięki nabytemu doświadczeniu, staramy się aby powierzone nam naprawy były wykonywane szybko, tanio oraz skutecznie. Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną wycenę.

Nasz serwis naprawia i serwisuje komputery PC marki Compal

POSIADAMY WSZYSTKO CO POTRZEBUJESZ, pozwól że ci pomożemy