Serwis Tabletów

Zakres działalności serwisu tabletów

 

Tablet to bardzo przydatne, mobilne, niewielkie, przenośne urządzenie, coraz bardziej popularne i lubiane wśród użytkowników. Niestety, również bardzo podatne na uszkodzenia, szczególnie mechaniczne, które nie podlegają gwarancji.

Jeśli masz uszkodzony digitizer, zbity wyświetlacz, Twój tablet nie uruchamia się, nie ładuje baterii, ma wyrwane gniazdo ładowania, problem z oprogramowaniem, z wifi lub inny, pomożemy.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do otwierania tabletów, bo w tym wypadku śrubokręt okazuje się nieprzydatny (do montażu tabletów producenci nie używają śrubek) posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz najnowocześniejszy sprzęt naprawczy.

Pracują dla Was najlepsi fachowcy, specjalizujący się w naprawach urządzeń przenośnych, w tym tabletów.

 

Zakres wykonywanych napraw:

  • wymiana uszkodzonego ekranu dotykowego
  • naprawa przycisków
  • wymiana zużytej baterii
  • naprawa modułu karty sim
  • aktualizacja oprogramowania Androin ,Windows , Mac os
  • konfiguracja
Dell – jest to wielka amerykańska korporacja zajmująca się produkcją komputerów osobistych, tabletów, PDA, oraz wszelkich urządzeń peryferyjnych. Firma pozyskała sławę głownie za sprawą produkcji dobrej jakości produktów, blisko 30% sprzedawanych komputerów na świecie pochodzi od Dell’a

Nasza firma zajmuje się pogwarancyjnym serwisem laptopów wszystkich marek, jeżeli już posiadasz problem z laptopem, chętnie Ci pomożemy, posiadamy szeroki asortyment części zamiennych oraz co najważniejsze doświadczoną kadrę pracowniczą. Dzięki nabytemu doświadczeniu, staramy się aby powierzone nam naprawy były wykonywane szybko, tanio oraz skutecznie. Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną wycenę.

Samsung Electronics – jest to jedna z największych firm elektronicznych na świecie, jednocześnie główny członek grupy Samsung zatrudniający ponad 200 tys pracowników na całym świecie.

Firma Samsung Electronics rozwinęła się na rynku IT w ostatnich latach głównie za sprawą produkcji układów pamięci DRAM, pamięci flash, oraz odtwarzaczy DVD. Obecnie Samsung Electronics jest wiodącym producentem ekranów LCD montowanych w laptopach, telewizorach, monitorach oraz tabletach. Firma od nie dawna, weszła na rynek komputerów przenośnych, dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji elektroniki, produkty oferują dobrą jakość przy rozsądnej cenie.

POSIADAMY WSZYSTKO CO POTRZEBUJESZ, pozwól że ci pomożemy

INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 9.00 - 17.00
(Rybnik)Pn-Pt: 10.00 - 17.00 
Sob: 10.00 - 13.00

EMAIL: serwis@zaltronik.pl

KATOWICE

ZALTRONIK - KATOWICE

ul. Gliwicka 104
40-855 Katowice

kom. 511 200 725
kom. 888 666 177

RYBNIK

ZALTRONIK - RYBNIK

Boguszowice

ul. Józefa Lompy 20 

Pasaż Stokrotka 

515 646 990

kom. 888 666 177

BIELSKO BIAŁA

Punkt przyjęć Bielsko Biała
Zakład fotograficzny FotoBernaś Agfa

ul. 11 Listopada 31
43-305 Bielsko Biała

kom. 888 666 177